ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Kód: UT042TGSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€207,42
–14 %
VIENNA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm VO041
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€147,40 bez DPH
€178,36
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato KI42Z
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€144,51 bez DPH
€174,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€185
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€131,48 bez DPH
€159,09
SALECODE:RETRO3:3:%
€134,07
–14 %
DREAMART podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm DA041
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€95,27 bez DPH
€115,28
SALECODE:RETRO3:3:%
€537,49
–20 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, posuvný držák sprchy, zlato mat CM042GB-02
Na objednávku, dodanie za 2-3 mesiace
€352,33 bez DPH
€426,32
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 309,75
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava matná mosadz 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 431,66 bez DPH
€1 732,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€154,44
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, bronz KI41KB
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€109,75 bez DPH
€132,80
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,72
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela páčka, zlato KI42BZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€158,99 bez DPH
€192,38
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€3 577,14
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava zlatá 24235202OR
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€2 217,24 bez DPH
€2 682,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€115,87
–17 %
SLEZÁK RAV LABE - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Chrom L583L
Skladom u dodávateľa (3-7dní)
€78,53 bez DPH
€95,02
SALECODE:RETRO3:3:%
€121,84
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela páčka, chróm KI41BC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€86,59 bez DPH
€104,77
SALECODE:RETRO3:3:%
€310,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL287.3ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€210,51 bez DPH
€254,72
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 309,75
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava oceľ 24235202AC
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 431,66 bez DPH
€1 732,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€243,58
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK183SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€165,07 bez DPH
€199,73
SALECODE:RETRO3:3:%
€297,07
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€211,12 bez DPH
€255,46
SALECODE:RETRO3:3:%
€295,84
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK483SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€200,49 bez DPH
€242,59
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.917 kg |
| EAN: | 8590913989926 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 180mm |
| Šírka: | 180mm |
| Séria: | ULTRATAP |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 2ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.