Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 10-50mm, černá mat AR903
Kód: AR903Detailní popis produktu
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VÝPUSTI |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.322 kg |
| EAN: | 8590913935213 |
| Barva: | Černá |
| Balení: | 1ks |
| Tloušťka umyvadla: | 10-50mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Vybavení: | Uzavíratelná spřepadem |
| Značky: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.