VILLAGE obklad Azure Blue 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25651
Kód: 25651Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Esmerald Green 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25595
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Aubergine 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25624
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Tuscany Gold 6,5x13,2 (EQ-5) (bal=0,5m2) 25574
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Royal Blue 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25589
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Silver Mist 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25634
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Walnut Brown 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25623
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad White 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25642
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Black 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25587
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Rose Gold 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25583
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Cloud 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25585
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Aubergine 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25650
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Cloud 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25596
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Royal Blue 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25572
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Mint 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25622
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Rose Gold 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25594
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Walnut Brown 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25627
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLAD EQUIPE VILLAGE 6,5X13,2 / 6,5X20 / 13,2X13,2 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.27 kg |
| EAN: | 8435404938567 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8.8mm |
| Série: | VILLAGE Equipe |
| Rozměr: | 6,5x20 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 15.27kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 38 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.