WADI dlažba Decor Taupe 6x30 (0,5m2) 30172
Kód: 30172Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
WADI dlažba Noir 6x30 (0,5m2) 30060
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
WADI dlažba Beige 6x30 (0,5m2) 30053
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
WADI dlažba Decor Stone 6x30 (0,5m2) 30173
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
WADI dlažba Decor Noir 6x30 (0,5m2) 30174
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
WADI dlažba Pine 6x30 (0,5m2) 30054
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
WADI dlažba Terra 6x30 (0,5m2) 30061
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
WADI dlažba Stone 6x30 (0,5m2) 30059
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
WADI dlažba Decor Beige 6x30 (0,5m2) 30068
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
WADI dlažba Indaco 6x30 (0,5m2) 30056
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
WADI dlažba Taupe 6x30 (0,5m2) 30057
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
WADI dlažba Garnet 6x30 (0,5m2) 30055
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
WADI dlažba Decor Terra 6x30 (0,5m2) 30175
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
WADI dlažba Decor Garnet 6x30 (0,5m2) 30170
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
WADI dlažba Decor Pine 6x30 (0,5m2) 30069
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
WADI dlažba Mint 6x30 (0,5m2) 30058
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
WADI dlažba Decor Mint 6x30 (0,5m2) 30176
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WADI 6X30 OBKLAD DLAŽBA |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8435081401804 |
| Barva: | Mat |
| Tloušťka: | 7mm |
| Série: | WADI |
| Rozměr: | 6x30 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 20.0kg |
| Charakter: | Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Materiál: | Keramika |
| ? Otěruvzdornost: | PEI IV |
| Počet ks vbalení: | 28 |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.