WALDORF keramické retro umyvadlo 120x55cm, černá mat 4144K7
Kód: 4144K7Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
34 740 Kč
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET25-WALDORF
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
24 691 Kč bez DPH
29 876 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
35 590 Kč
–14 %
WALDORF urinál se zakrytým přívodem vody, 44x72cm, černá mat 413031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
25 295 Kč bez DPH
30 607 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
22 190 Kč
–14 %
WALDORF WC kombi mísa 40x68cm, spodní/zadní odpad, černá mat 411731
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
15 771 Kč bez DPH
19 083 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 490 Kč
–14 %
WALDORF závěsná WC mísa, 37x55cm, černá mat 411531
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
12 431 Kč bez DPH
15 041 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
56 290 Kč
–14 %
WALDORF keramické retro dvojumyvadlo 150x55cm, černá mat 4143K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
40 007 Kč bez DPH
48 409 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
18 990 Kč
–14 %
WALDORF keramické retro umyvadlo 80x55cm, černá mat 4141K7
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
13 497 Kč bez DPH
16 331 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
14 790 Kč
–14 %
WALDORF keramické retro umyvadlo 60x55cm, černá mat 4140K7
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
10 512 Kč bez DPH
12 719 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 490 Kč
–14 %
WALDORF bidet závěsný 37x55cm, černá mat 4125K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 431 Kč bez DPH
15 041 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
27 390 Kč
–14 %
WALDORF keramické retro umyvadlo 100x55cm, černá mat 4142K7
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
19 467 Kč bez DPH
23 555 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
20 790 Kč
–14 %
WALDORF WC mísa stojící, 37x65cm, spodní/zadní odpad, černá mat 411631
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
14 776 Kč bez DPH
17 879 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
45 760 Kč
–14 %
WALDORF WC mísa s nádržkou, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET27-WALDORF
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
32 524 Kč bez DPH
39 354 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
10 190 Kč
–14 %
WALDORF nádržka vysoká, černá mat 418031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 242 Kč bez DPH
8 763 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
10 190 Kč
–14 %
WALDORF nádržka k WC kombi, černá mat 418131
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
7 242 Kč bez DPH
8 763 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
70 490 Kč
–14 %
WALDORF urinál na postavení se zakrytým přívodem vody 44x124,5cm, včetně sifonu, černá mat 413131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
50 100 Kč bez DPH
60 621 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
11 190 Kč
–14 %
WALDORF universální keramický sloup k umyvadlům 60, 80cm, černá mat 417031
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
7 953 Kč bez DPH
9 623 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WALDORF ČERNÁ MATNÁ RETRO SANITÁNÍ KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 29.28 kg |
| EAN: | 8388777318767 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 1200mm |
| Série: | WALDORF |
| Rozměr: | 120x55 cm |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
| Hloubka výrobku: | 550mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Značky: | KERASAN |
SALECODE:RETRO3:3:%
9 390 Kč
–14 %
WALDORF keramické retro umyvadlo 60x55cm, bílá 4140K1
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
6 674 Kč bez DPH
8 075 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.