ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, chrom/zlato 3012
Kód: 3012Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
3 890 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, chrom/zlato 3112
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 764 Kč bez DPH
3 345 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 990 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, chrom/zlato 3172
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 546 Kč bez DPH
4 291 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 990 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, chrom/zlato 3122
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 546 Kč bez DPH
4 291 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, chrom/zlato 3272
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 290 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná sprchová retro baterie, chrom/zlato 3862
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 338 Kč bez DPH
2 829 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 590 Kč
–14 %
ANTEA připojení pro instalaci vanové retro baterie na okraj vany (pár), chrom 9851
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 840 Kč bez DPH
2 227 Kč
ANTEA připojení pro instalaci vanové baterie na okraj vany (pár), chrom (9851)
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
12 590 Kč
–14 %
ANTEA připojení pro instalaci vanové retro baterie do podlahy (pár), chrom 9841
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
8 948 Kč bez DPH
10 827 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 890 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom/zlato 3372
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 186 Kč bez DPH
5 065 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 390 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, chrom/zlato 3172L
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 963 Kč bez DPH
7 215 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 790 Kč
–47 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, chrom/zlato 3272L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 793 Kč bez DPH
4 590 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 890 Kč
–14 %
Retro nástěnná sprcha s otočným kloubem, chrom/zlato 9042
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 343 Kč bez DPH
1 625 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
14 890 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, chrom/zlato 3312
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
10 583 Kč bez DPH
12 805 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
14 190 Kč
–36 %
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany s retro hubicí, chrom/zlato 3882
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
7 430 Kč bez DPH
8 990 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 390 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová retro baterie s výpustí, chrom/zlato 3022
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 541 Kč bez DPH
5 495 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 090 Kč
–14 %
ANTEA stojánková bidetová retro baterie s výpustí, chrom/zlato 3182
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 617 Kč bez DPH
4 377 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 3012 |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 2,850 kg |
| Instalace | Nástěnná |
| Rozměry | 150 mm |
| Barva | Chrom-zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Druh přepínače | Otočný |
| Tvar | Retro |
Nástěnná kohoutková vanová baterie.
Rozteč přívodů vody 150 mm.
Vzdálenost ode zdi k okraji hubice je 160mm
Balení obsahuje ruční sprchu, hadici a držák ruční sprchy.
Materiál: mosaz.
Povrchová úprava: chrom/zlato.
K vodovodním bateriím Antea doporučujeme doplňky Diamond, keramiku Retro a vanu Rectime.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA CHROM / ZLATO KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| EAN: | 8024587002181 |
| Barva: | Chrom-zlato |
| Délka: | 265mm |
| Šířka: | 210mm |
| Série: | Antea |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Ovládání: | Kohoutek |
| Hloubka výrobku: | 147mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Druh přepínače na sprchu: | Otočný |
| Materiál: | Mosaz |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
6 890 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, chrom 3011
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 897 Kč bez DPH
5 925 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 590 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, bronz 3016
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
6 105 Kč bez DPH
7 387 Kč
ANTEA retro nástěnná vanová baterie kompletní, bronz (3016)
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 690 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, zlato 3015
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
6 176 Kč bez DPH
7 473 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 890 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, růžové zlato 3017
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 318 Kč bez DPH
7 645 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 590 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, nikl 3018
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 105 Kč bez DPH
7 387 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
