ANTEA nástěnná retro baterie, chrom/zlato 3062
Kód: 3062Související produkty
Antea nástěnná vanová baterie se sluchátekm chrom/zlato 3012
Detailní popis produktu
Nástěnná kohoutková baterie.
Rozteč přívodů vody 150 mm.
Spodní otočné ramínko.
Materiál: mosaz.
Povrchová úprava: chrom/zlato.
Baterii lze použít jako umyvadlovou či dřezovou.
Baterie je standardně dodávána s označením teplé a studené vody v českém jazyce. Součástí baterie je i balíček s označením vody v anglickém jazyce Hot a Cold.
Na dotaz lze dodat i označení v italském nebo francouzském jazyce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA CHROM / ZLATO KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 8024587002273 |
| Barva: | Chrom-zlato |
| Délka: | 190mm |
| Šířka: | 215mm |
| Série: | Antea |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Ovládání: | Kohoutek |
| Hloubka výrobku: | 230mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Značky: | SAPHO |
Retro ANTEA nástěnná baterie rozteč 150mm bronz 3066
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.