ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, chrom/zlato 3222
Kód: 3222Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 040 Kč
–14 %
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, chrom 9591
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
739 Kč bez DPH
894 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 890 Kč
–14 %
Retro nástěnná sprcha s otočným kloubem, chrom/zlato 9042
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 343 Kč bez DPH
1 625 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 890 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, chrom/zlato 3112
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 764 Kč bez DPH
3 345 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 990 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, chrom/zlato 3122
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 546 Kč bez DPH
4 291 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
14 890 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, chrom/zlato 3312
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
10 583 Kč bez DPH
12 805 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
14 190 Kč
–36 %
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany s retro hubicí, chrom/zlato 3882
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
7 430 Kč bez DPH
8 990 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, chrom/zlato 3272
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 890 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom/zlato 3372
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 186 Kč bez DPH
5 065 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 990 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, chrom/zlato 3172
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 546 Kč bez DPH
4 291 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 390 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová retro baterie s výpustí, chrom/zlato 3022
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 541 Kč bez DPH
5 495 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 090 Kč
–14 %
ANTEA stojánková bidetová retro baterie s výpustí, chrom/zlato 3182
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 617 Kč bez DPH
4 377 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
7 490 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, chrom/zlato 3012
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 323 Kč bez DPH
6 441 Kč
Antea nástěnná vanová baterie se sluchátekm chrom/zlato 3012
SALECODE:RETRO3:3:%
3 290 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná sprchová retro baterie, chrom/zlato 3862
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 338 Kč bez DPH
2 829 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový přepínač, chrom/zlato DEVIN22
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 836 Kč bez DPH
3 431 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 890 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 275mm, chrom/zlato 3092
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 764 Kč bez DPH
3 345 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 3222 |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 2,690 kg |
| EAN | 8590913859328 |
| Instalace | Stojánková |
| Rozměry | 175 mm výška |
| Barva | Chrom-zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Tříprvková baterie, S výpustí |
Tříprvková kohoutková umyvadlová baterie
- balení obsahuje uzavírací výpusť a přívodní flexibilní hadice
- připojení k přívodu vody 1/2"
Baterie je standardně dodávána s označením teplé a studené vody v českém jazyce. Součástí baterie je i balíček s označením vody v anglickém jazyce Hot a Cold.
Na dotaz lze dodat i označení v italském nebo francouzském jazyce.
K vodovodním bateriím Antea doporučujeme doplňky Diamond, keramiku Retro a vanu Retro.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA CHROM / ZLATO KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.69 kg |
| EAN: | 8590913859328 |
| Barva: | Chrom/Zlato |
| Délka: | 225mm |
| Šířka: | 305mm |
| Série: | Antea |
| Instalace: | Stojánková |
| Ovládání: | Kohoutek |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 195mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | S výpustí, Tříprvková baterie |
| Výška výtoku: | 175mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 290 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, bronz 3226
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, chrom 3221
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 590 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, zlato 3225ZL
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 105 Kč bez DPH
7 387 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 290 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, nikl 3228
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
