ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, zlato 3225ZL
Kód: 3225ZLSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 750 Kč
–14 %
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 244 Kč bez DPH
1 505 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 980 Kč
–13 %
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 407 Kč bez DPH
1 703 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
20 390 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, retro ruční sprcha, zlato SET035
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
14 492 Kč bez DPH
17 535 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 690 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná sprchová retro baterie, zlato 3865
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 333 Kč bez DPH
4 033 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 690 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, zlato 3015
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
6 176 Kč bez DPH
7 473 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 990 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, zlato 3175
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 968 Kč bez DPH
6 011 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
7 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, zlato 3275
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
5 323 Kč bez DPH
6 441 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 990 Kč
–14 %
ANTEA stojánková bidetová retro baterie s výpustí, zlato 3185
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 968 Kč bez DPH
6 011 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 790 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová retro baterie s výpustí, zlato 3025
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 536 Kč bez DPH
6 699 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 690 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, zlato 3315
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 573 Kč bez DPH
15 213 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 890 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany s retro hubicí, zlato 3885
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 004 Kč bez DPH
14 525 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
35 390 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato SET045
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
25 153 Kč bez DPH
30 435 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 990 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, zlato 3375
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 968 Kč bez DPH
6 011 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, zlato 3115
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 333 Kč bez DPH
4 033 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 390 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná retro baterie, zlato 3065Z
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 120 Kč bez DPH
3 775 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 790 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, zlato 3125
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 115 Kč bez DPH
4 979 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 3225ZL |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 2,690 kg |
| EAN | 8590913859335 |
| Instalace | Stojánková |
| Rozměry | 175 mm výška |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Tříprvková baterie, S výpustí |
Tříprvková kohoutková umyvadlová baterie
- balení obsahuje uzavírací výpusť a přívodní flexibilní hadice
- připojení k přívodu vody 1/2"
Baterie je standardně dodávána s označením teplé a studené vody v českém jazyce. Součástí baterie je i balíček s označením vody v anglickém jazyce Hot a Cold.
Na dotaz lze dodat i označení v italském nebo francouzském jazyce.
K vodovodním bateriím Antea doporučujeme doplňky Diamond, keramiku Retro a vanu Retro.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA ZLATO KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.69 kg |
| EAN: | 8590913859335 |
| Barva: | Zlato |
| Délka: | 225mm |
| Šířka: | 305mm |
| Série: | Antea |
| Instalace: | Stojánková |
| Ovládání: | Kohoutek |
| Hloubka výrobku: | 195mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | S výpustí, Tříprvková baterie |
| Výška výtoku: | 175mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 290 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, bronz 3226
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, chrom 3221
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 290 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, chrom/zlato 3222
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 181 Kč bez DPH
6 269 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 290 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, nikl 3228
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
