Bemeta AMBER: retro WC štětka na postavení/pověšení 155313067
Kód: 155313067Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
2 012 Kč
–20 %
Bemeta AMBER: retro dávkovač mýdla, 200 ml 155109102
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 330 Kč bez DPH
1 609 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 663 Kč
–19 %
Bemeta AMBER: retro držák ručníků, 450 mm 155204022
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
1 100 Kč bez DPH
1 331 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 999 Kč
–20 %
Bemeta AMBER: Retro polička do sprchy rohová 155208312
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 321 Kč bez DPH
1 599 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
687 Kč
–20 %
Bemeta AMBER: Retro háček 155106022
Do týdne
454 Kč bez DPH
549 Kč
Detailní popis produktu
Základem každého luxusního koupelnového nebo wc interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tato wc štětka se skleněnou miskou na zavěšení. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný povrch, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jeho instalace je velice snadná, WC štětku nabízíme v 10 barevných variantách, pro přizpůsobení jakékoliv koupelny..
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA AMBER MAT - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.908 kg |
| EAN: | 8592207028953 |
| Šířka: | 95 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Mat |
| Hloubka: | 105 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Produktová řada: | AMBER |
| Výška: | 380 mm |
SALECODE:RETRO3:3:%
2 516 Kč
–20 %
Bemeta BRILO: retro WC štětka na postavení/pověšení 161313060
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 663 Kč bez DPH
2 012 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.