Bemeta AMBER: Retro mýdlenka 155108042
Kód: 155108042Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 663 Kč
–19 %
Bemeta AMBER: retro držák ručníků, 450 mm 155204022
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
1 100 Kč bez DPH
1 331 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 012 Kč
–20 %
Bemeta AMBER: retro dávkovač mýdla, 200 ml 155109102
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 330 Kč bez DPH
1 609 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 999 Kč
–20 %
Bemeta AMBER: Retro polička do sprchy rohová 155208312
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 321 Kč bez DPH
1 599 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
687 Kč
–20 %
Bemeta AMBER: Retro háček 155106022
Do týdne
454 Kč bez DPH
549 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 933 Kč
–20 %
Bemeta AMBER: retro WC štětka na postavení/pověšení 155313067
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 939 Kč bez DPH
2 346 Kč
Detailní popis produktu
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tato mýdlenkou s jednoduchým a elegantním designem. Má odolný, snadno udržovatelný povrch, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí. Mýdlenku nabízíme v 10 barevných variantách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA AMBER MAT - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.368 kg |
| EAN: | 8592207028878 |
| Šířka: | 110 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Mat |
| Hloubka: | 129 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Produktová řada: | AMBER |
| Výška: | 55 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.