CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8787011
Kód: 8787011Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
10 990 Kč
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8788011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 811 Kč bez DPH
9 451 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
9 490 Kč
–14 %
CLASSIC retro WC mísa kombi spodní/zadní odpad, bílá ExtraGlaze 871711
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
6 745 Kč bez DPH
8 161 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
CLASSIC splachovací nádržka vysoká, bílá ExtraGlaze 878011
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
9 490 Kč
–14 %
CLASSIC závěsná retro WC mísa, 37x55cm, bílá ExtraGlaze 871211
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
6 745 Kč bez DPH
8 161 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
9 490 Kč
–14 %
CLASSIC retro bidet závěsný, 37x55cm, bílá ExtraGlaze 8765111
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
6 745 Kč bez DPH
8 161 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 590 Kč
–14 %
CLASSIC čelní retro držák ručníků 60cm, chrom PACL60
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 262 Kč bez DPH
3 947 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
10 990 Kč
–14 %
CLASSIC keramické retro umyvadlo 90x50cm, bílá ExtraGlaze 8788111
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
7 811 Kč bez DPH
9 451 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 190 Kč
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8731311
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 399 Kč bez DPH
5 323 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
16 890 Kč
–14 %
CLASSIC keramické retro dvojumyvadlo 125x54 cm, bílá ExtraGlaze 8725111
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
12 004 Kč bez DPH
14 525 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 470 Kč
–14 %
CLASSIC WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá WCSET06-CLASSIC
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
12 417 Kč bez DPH
15 024 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
8 290 Kč
–14 %
CLASSIC retro WC mísa stojící, 37x54cm, zadní odpad, bílá ExtraGlaze 871111
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
8 290 Kč
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8762311
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
8 290 Kč
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54cm, bílá ExtraGlaze 8762111
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
10 990 Kč
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8788311
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 811 Kč bez DPH
9 451 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 990 Kč
–14 %
CLASSIC WC RETRO sedátko, ořech/chrom MS87N
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 836 Kč bez DPH
3 431 Kč
WC sedátko GSI CLASSIC v provedení ořech/chrom. Vyrobeno z dřevěného materiálu, určené pro sérii CLASSIC.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GSI CLASSIC - RETRO SANITÁRNÍ KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 21.5 kg |
| EAN: | 8032937810614 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 200mm |
| Šířka: | 750mm |
| Série: | CLASSIC |
| Rozměr: | 75x20x50 cm |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
| Hloubka výrobku: | 500mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Značky: | GSI |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.