PURA/CLASSIC keramické umyvadlo 35x50cm, zápustné, bílá ExtraGlaze 724711
Kód: 724711Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
10 990 Kč
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8788311
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 811 Kč bez DPH
9 451 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
25 170 Kč
–14 %
CLASSIC retro WC mísa s nádržkou, zadní odpad, bílá-chrom WCSET23-CLASSIC-ZO
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
17 889 Kč bez DPH
21 646 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 470 Kč
–14 %
CLASSIC WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá WCSET06-CLASSIC
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
12 417 Kč bez DPH
15 024 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
CLASSIC splachovací nádržka vysoká, bílá ExtraGlaze 878011
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 190 Kč
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8731311
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 399 Kč bez DPH
5 323 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
8 290 Kč
–14 %
CLASSIC bidet, 37x54cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8762311
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 690 Kč
–14 %
CLASSIC čelní retro držák ručníků 75cm, chrom PACL75
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 333 Kč bez DPH
4 033 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
8 290 Kč
–14 %
CLASSIC retro WC mísa stojící, 37x54cm, spodní odpad, bílá ExtraGlaze 871011
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
10 990 Kč
–14 %
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8788011
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 811 Kč bez DPH
9 451 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
11 290 Kč
–14 %
CLASSIC splachovací mechanismus, chrom BOCR
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
8 024 Kč bez DPH
9 709 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
CLASSIC nádržka k WC kombi, bílá ExtraGlaze 878111
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 190 Kč
–14 %
CLASSIC keramické retro umyvadlo 60x46cm, bílá ExtraGlaze 8731111
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 399 Kč bez DPH
5 323 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
14 890 Kč
–14 %
CLASSIC splachovací mechanismus, bronz BOBR
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
10 583 Kč bez DPH
12 805 Kč
Splachovací mechanismus s řetízkem včetně trubky k nádržce.
SALECODE:RETRO3:3:%
11 790 Kč
–55 %
CLASSIC splachovací mechanismus k WC nádržce nízké, chrom BZCR
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 372 Kč bez DPH
5 290 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 579 Kč
–17 %
CLASSIC retro bidet 37x54cm 876211
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
5 171 Kč bez DPH
6 257 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GSI CLASSIC - RETRO SANITÁRNÍ KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| EAN: | 8032937816685 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 200mm |
| Šířka: | 350mm |
| Série: | PURA |
| Rozměr: | 35x20x50 cm |
| Instalace: | Zápustné |
| Hloubka výrobku: | 500mm mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Vybavení: | ExtraGlaze |
| Značky: | GSI |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.