Dlažba Aparici Metallic Brown Mosaico 30x30 Nat. Rett.
Kód: 216729Detailní popis produktu
Dlažba Aparici Metallic Brown Mosaico o rozměru 29,8×29,8 cm je v hnęd provedení s matným povrchem. Tento prvek je urĉen pro interiér, zejména do koupelny nebo kuchyně.
Specifikace:
- Rozměř: 29,8×29,8 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10 A+B
- Tloušťka: 10 mm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.89 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 298 mm |
| Šířka: | 298 mm |
| Série: | Aparici Metallic |
| Rozměr: | 29.8 x 29.8 x 1 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,619 m² |
| Estetický vzhled: | Mozaika |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.