Dlažba Ascot Signature Stone Mosaico Mix Beige 30x30 Nat. (02DSSM20)
Kód: 215128Detailní popis produktu
Dlažba Ascot Signature Stone Mosaico Mix Beige o rozměru 30x30 cm v béžové barvě je vhodná do interiéru. Své uplatnění najde zejména v koupelně nebo v komerčních prostorech.
Specifikace:
Rozměr: 30x30 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Tloušťka: 9 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | Ascot Signature Stone |
| Rozměr: | 30 x 30 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 4 ks |
| Estetický vzhled: | Mozaika |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Mozaika |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02DSSM20 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.