Dlažba Caesar SLAB2 Khaki 60x60 Rett. (tl. 20mm) (S AG1M)
Kód: 103431Detailní popis produktu
Dlažba Caesar SLAB2 Khaki představuje vysoce kvalitní venkovní dlažbu o tloušťce 20 mm. Tato dlažba v odstínu khaki disponuje hrubým povrchem, který zajišťuje bezpečný pohyb v exteriéru. Díky rozměrům 60 x 60 cm a vzhledu přírodního kamene je ideální volbou pro terasy nebo okolí bazénů. Produkt se vyznačuje vysokou odolností a mrazuvzdorností.
Specifikace:
- Rozměr: 60 x 60 cm
- Povrch: hrubý
- Barva/odstín: khaki
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11 (A+B+C)
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2CM DLAŽBY VÝPRODEJ |
|---|---|
| Hmotnost: | 43.06 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Caesar SLAB2 |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S AG1M |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.