Dlažba Del Conca Van Gogh Onice Verde HME203 60x90 Rett. (tl. 20mm) (SPME03R)
Kód: 236885Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Van Gogh 60x90 cm je venkovní dlažba o tloušťce 20 mm, která zaujme svým rozměrem 60 x 90 cm. V béžové a šedé barevné kombinaci s hrubým povrchem imituje vzhled mramoru nebo travertinu. Je ideální pro vytvoření elegantního a funkčního prostoru ve vašem exteriéru.
Specifikace
Rozměr: 60 x 90 cm
Tloušťka: 20 mm
Povrch: Hrubý
Barva/odstín: Béžová; Šedá
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R11, A+B+C
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 40.74 kg |
| Barva: | Šedá, Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Del Conca 20mm |
| Rozměr: | 60 x 90 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,54 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor, Travertin |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SPME03R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.