Dlažba CIR Materia Prima Soft Mint 10x20 (1069766)
Kód: 51428Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.72 kg |
| Barva: | Zelená |
| Povrch: | Lesklý |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Série: | CIR Materia Prima |
| Rozměr: | 10 x 20 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 1069766 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.