Dlažba Del Conca Stone Travertino HSE210 60x90 Rett. (tl. 20mm) (SPSE10RQ)
Kód: 236887Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Stone Travertino HSE210 60x90 Rett. je venkovní dlažba o tloušťce 20 mm. S rozměrem 60 x 90 cm je dostupná v béžové a šedé barvě a vyznačuje se hrubým povrchem s imitací mramoru a travertinu.
Specifikace:
- Rozměr: 60 x 90 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Béžová; Šedá
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11 (A+B+C)
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 40.74 kg |
| Barva: | Šedá, Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Del Conca 20mm |
| Rozměr: | 60 x 90 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,08 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor, Travertin |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SPSE10RQ |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.