Dlažba Del Conca Van Gogh White HME210 60x60 Rett. (tl. 20mm) (S9ME10RQ)
Kód: 236883Detailní popis produktu
Venkovní dlažba Del Conca Van Gogh White HME210 o rozměru 60 x 60 cm a tloušťce 20 mm představuje elegantní a funkční řešení pro exteriéry. Tato slinutá dlažba s hrubým povrchem imituje mramor a je dostupná v odstínech bílé a šedé. Díky svým vlastnostem je mrazuvzdorná a disponuje vysokým protiskluzem R11, včetně odolnosti na bosou nohu A+B+C.
Specifikace:
- Rozměr: 60 x 60 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Bílá; Šedá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11, A+B+C
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 45.83 kg |
| Barva: | Šedá, Bílá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Del Conca 20mm |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,08 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S9ME10RQ |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.