Dlažba El Barco Plaka Black 20x20
Kód: 237970Detailní popis produktu
Dlažba El Barco Plaka Black o rozměru 20x20 cm se vyznačuje černou barvou a matným povrchem. Jedná se o mrazuvzdorný slinutý prvek, který lze využít jako dlažbu i jako obklad. Produkt je určen pro interiér, především do prostor koupelny nebo kuchyně.
Specifikace:
- Rozměr: 20x20 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: černá
- Protiskluz: R10
- Otěruvzdornost: PEI3
- Tloušťka: 0,74 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.35 kg |
| Barva: | Černá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 7.4 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Série: | El Barco Plaka |
| Rozměr: | 20 x 20 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Otěruvzdornost PEI3, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.