Dlažba Sant Agostino Glow Grey 60x120 Silk Rett. (CSAGLGK612)
Kód: 239532Detailní popis produktu
Dlažba Sant Agostino Glow Grey je rektifikovaná dlažba s rozměrem 60 x 120 cm a matným povrchem. Její design imituje vzhled terrazzo a je dostupná v elegantních odstínech antracitové, bílé a šedé barvy. Tato dlažba je vhodná pro použití v interiérech a komerčních prostorách.
Specifikace:
- Rozměr: 60 x 120 cm
- Povrch: Matný
- Barva/odstín: Antracitová, Bílá, Šedá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R9
- Tloušťka: 0.9 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.72 kg |
| Barva: | Antracitová, Bílá, Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Sant Agostino Glow |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Terrazzo |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Balkon, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | CSAGLGK612 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.