Dlažba Sant Agostino Glow Plus Night 60x120 Nat. Rett. (CSAGPNI612)
Kód: 239531Detailní popis produktu
Dlažba Sant Agostino Glow Plus Night je dlažba o rozměru 60x120 cm. Tato dlažba, dostupná v odstínech antracitové, žluté, bílé, šedé a modré, nabízí matný povrch. Její určení zahrnuje interiér a komerční prostory.
Specifikace:
- Rozměr: 60 x 120 cm
- Povrch: Matný
- Barva/odstín: Antracitová, Žlutá, Bílá, Šedá, Modrá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10, A+B
- Tloušťka: 0,9 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.72 kg |
| Barva: | Antracitová, Žlutá, Bílá, Šedá, Modrá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Sant Agostino Glow |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Terrazzo |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Balkon, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | CSAGPNI612 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.