ICONIC nástěnná vanová baterie, měď mat AF010PG
Kód: AF010PGSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
4 790 Kč
–14 %
ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, měď mat AF040PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 404 Kč bez DPH
4 119 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 590 Kč
–14 %
ICONIC stojánková umyvadlová baterie, měď mat AF002PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 551 Kč bez DPH
3 087 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
790 Kč
–14 %
Nástěnná výtoková hubice, kulatá, 174mm, měď mat BO521
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
561 Kč bez DPH
679 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 960 Kč
–13 %
Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, měď mat SC715PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 104 Kč bez DPH
2 546 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
480 Kč
–13 %
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, měď mat 1208-21
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
341 Kč bez DPH
413 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 190 Kč
–14 %
ICONIC nástěnná sprchová baterie, měď mat AF011PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 688 Kč bez DPH
4 463 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
960 Kč
–13 %
Sprchové stropní ramínko, kulaté, 200mm, měď mat 1205-05PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
683 Kč bez DPH
826 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
830 Kč
–13 %
Vývod sprchy, kulatý, měď mat 1205-01PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
590 Kč bez DPH
714 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 990 Kč
–14 %
ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, měď mat AF006PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 546 Kč bez DPH
4 291 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
840 Kč
–14 %
Ruční masážní sprcha, 5 režimů sprchování, silikon trysky, průměr 120mm, ABS/měď mat SK879PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
597 Kč bez DPH
722 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
710 Kč
–13 %
Ruční sprcha, 185mm, měď mat DO221
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
505 Kč bez DPH
611 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ICONIC podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, měď mat AF042PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
10 990 Kč
–14 %
ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, měď mat AF139PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
7 811 Kč bez DPH
9 451 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
420 Kč
–14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, měď mat 1205-15PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
298 Kč bez DPH
361 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 290 Kč
–14 %
ICONIC podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, měď mat AF008PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 760 Kč bez DPH
4 549 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 790 Kč
–14 %
ICONIC stojánková bidetová baterie, měď mat AF003PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 693 Kč bez DPH
3 259 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ICONIC MĚD MAT - PÁKOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 2.773 kg |
| EAN: | 8590913122613 |
| Barva: | Měď mat |
| Šířka: | 307mm |
| Série: | ICONIC |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Ovládání: | Páka |
| Hloubka výrobku: | 128mm mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ kartuše: | 35mm |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Přepínač na sprchu: | Integrovaný vrukojeti |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.