KIRKÉ CRYSTAL nástěnná retro baterie, páčka krystal, chrom KI15KC
Kód: KI15KCSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, páčka krystal, chrom KI02KC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 690 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojánková bidetová retro baterie s výpustí, páčka krystal, chrom KI03KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 044 Kč bez DPH
4 893 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná vanová retro baterie, páčka krystal, chrom KI10KC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 390 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná sprchová retro baterie, páčka krystal, chrom KI11KC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 831 Kč bez DPH
4 635 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 490 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 612 Kč bez DPH
5 581 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 290 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová retro baterie, 1 výstup, páčka krystal, chrom KI41KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 338 Kč bez DPH
2 829 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 890 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom KI42KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 475 Kč bez DPH
4 205 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DŘEZOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 2.03 kg |
| EAN: | 8590913864605 |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 252mm |
| Šířka: | 216mm |
| Série: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Ovládání: | Páka |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 265mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
4 790 Kč
–14 %
KIRKÉ WHITE nástěnná retro baterie, bílá páčka, bronz KI15BB
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 404 Kč bez DPH
4 119 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 990 Kč
–14 %
KIRKÉ WHITE nástěnná retro baterie, bílá páčka, chrom KI15BC
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 836 Kč bez DPH
3 431 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 290 Kč
–14 %
KIRKÉ nástěnná retro baterie, bronz KI15B
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 049 Kč bez DPH
3 689 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 390 Kč
–14 %
KIRKÉ nástěnná retro baterie, chrom KI15C
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 409 Kč bez DPH
2 915 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 690 Kč
–14 %
KIRKÉ nástěnná retro baterie, zlato KI15Z
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 333 Kč bez DPH
4 033 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 190 Kč
–14 %
KIRKÉ WHITE nástěnná retro baterie, bílá páčka, zlato KI15BZ
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 688 Kč bez DPH
4 463 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
7 390 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná retro baterie, páčka krystal, zlato KI15KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 252 Kč bez DPH
6 355 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 190 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná retro baterie, páčka krystal, bronz KI15KB
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 399 Kč bez DPH
5 323 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
KIRKÉ BLACK nástěnná retro baterie, černá páčka, chrom KI15NC
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
KIRKÉ BLACK nástěnná retro baterie, černá páčka, zlato KI15NZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 190 Kč
–14 %
KIRKÉ BLACK nástěnná retro baterie, černá páčka, bronz KI15NB
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 688 Kč bez DPH
4 463 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.