KIRKÉ CRYSTAL nástěnná sprchová retro baterie, páčka krystal, bronz KI11KB
Kód: KI11KBSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
6 090 Kč
–37 %
KIRKÉ CRYSTAL stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, páčka krystal, bronz KI02KB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 132 Kč bez DPH
3 790 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 190 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL stojánková bidetová retro baterie s výpustí, páčka krystal, bronz KI03KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 399 Kč bez DPH
5 323 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
7 390 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná vanová retro baterie, páčka krystal, bronz KI10KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 252 Kč bez DPH
6 355 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 090 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 750 Kč bez DPH
6 957 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 190 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná retro baterie, páčka krystal, bronz KI15KB
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 399 Kč bez DPH
5 323 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 790 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová retro baterie, 1 výstup, páčka krystal, bronz KI41KB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 693 Kč bez DPH
3 259 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 090 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, páčka krystal, bronz KI42KB
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 328 Kč bez DPH
5 237 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
890 Kč
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadice, 150cm, tmavý bronz FLE10BRO
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
632 Kč bez DPH
765 Kč
Retro sprchová hadice 150cm bronz
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz DOC26
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
Retro ruční sprchová hlavice bronz
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
EPOCA retro ruční sprcha, 210mm, mosaz/bronz DOC106
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 090 Kč
–14 %
Otočný retro držák sprchy, bronz SUP26
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
774 Kč bez DPH
937 Kč
Retro otočný držák sprchy bronz
Detailní popis produktu
| Barva | Bronz |
|---|---|
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Páka |
| Rozměry | 135 mm výška |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 1,398 kg |
| EAN | 8590913864490 |
Nástěnná páková sprchová baterie
- bronzové tělo s páčkou s krystalem Swarovski
- rozteč přívodů vody 150 mm
- balení neobsahuje ruční sprchu a hadici
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO SPRCHOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 1.88 kg |
| EAN: | 8590913864490 |
| Barva: | Bronz |
| Délka: | 135mm |
| Série: | KIRKÉ CRYSTAL |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Ovládání: | Páka |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 160mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
3 290 Kč
–14 %
KIRKÉ WHITE nástěnná sprchová retro baterie, bílá páčka, chrom KI11BC
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 338 Kč bez DPH
2 829 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 490 Kč
–14 %
KIRKÉ nástěnná sprchová retro baterie, bronz KI11B
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 480 Kč bez DPH
3 001 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 990 Kč
–14 %
KIRKÉ WHITE nástěnná sprchová retro baterie, bílá páčka, bronz KI11BB
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 836 Kč bez DPH
3 431 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 690 Kč
–14 %
KIRKÉ nástěnná sprchová retro baterie, chrom KI11C
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 912 Kč bez DPH
2 313 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 590 Kč
–14 %
KIRKÉ nástěnná sprchová retro baterie, zlato KI11Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 262 Kč bez DPH
3 947 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
