METRO obklad Olive 7,5x15 (EQ-0) (bal=0,5m2) 21287
Kód: 21287Související produkty
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO Jade 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 21288
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
Výprodej
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–6 %
METRO obklad Cream 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12737
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
850 Kč bez DPH
1 029 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Blanco brillo 5x15 (EQ-21) 20159
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Cream brillo 5x15 (EQ-21) 20190
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
125 Kč
–5 %
TORELLO Rosso 2x15 (EQ-20) 21033
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
98 Kč bez DPH
118 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
125 Kč
–5 %
TORELLO Gris Claro 2x15 (EQ-20) 21030
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
98 Kč bez DPH
118 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
375 Kč
–6 %
JOLLY Dark Grey 1,2x20 22571_E
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
291 Kč bez DPH
352 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO obklad White 7,5x30 (EQ-0) (bal=1m2) 14246
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–33 %
METRO obklad Light Grey 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 20759
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
653 Kč bez DPH
790 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
395 Kč
–6 %
JOLLY White 1,2X20 (EQ-24) 22062
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
307 Kč bez DPH
371 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO Light Grey 7,5x30 (EQ-0) bal. = 1 m2 20757
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
METRO obklad White 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12738
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
375 Kč
–6 %
JOLLY Light Grey 1,2x20 22064
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
291 Kč bez DPH
352 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
285 Kč
–5 %
LONDON Light grey 5x30 (EQ-22) 21078
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
221 Kč bez DPH
268 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
125 Kč
–5 %
TORELLO Negro Mate 2x15 (EQ-20) 21032
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
98 Kč bez DPH
118 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
TORELLO Negro Mate 2x30 (EQ-21) 21051
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY EQUIPE METRO 7,5X15 / 7,5X30 / 10X20 |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.9 kg |
| EAN: | 8435404932657 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8mm |
| Série: | METRO Equipe |
| Rozměr: | 7,5x15 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 11.9kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.