METRO obklad White Matt 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12739
Kód: 12739Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
375 Kč
–6 %
JOLLY Negro Mate 1,2x20 23175
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
291 Kč bez DPH
352 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Cream brillo 5x15 (EQ-21) 20190
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO Dark Grey 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 20903
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
125 Kč
–5 %
TORELLO Gris Claro 2x15 (EQ-20) 21030
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
98 Kč bez DPH
118 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Blanco mate 5x15 (EQ-21) 21052
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
TORELLO Gris Oscuro 2x30 (EQ-21) 21049
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
285 Kč
–5 %
LONDON Gris Oscuro brillo 5x30 (EQ-22) 21079
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
221 Kč bez DPH
268 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
285 Kč
–5 %
LONDON Blanco brillo 5x30 (EQ-22) 21074
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
221 Kč bez DPH
268 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO Light Grey 7,5x30 (EQ-0) bal. = 1 m2 20757
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
285 Kč
–5 %
LONDON Black Matt 5x30 (EQ-22) 21081
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
221 Kč bez DPH
268 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO Dark Grey 7,5x30 (EQ-0)(bal.=1m2) 20904
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO obklad Blue 7,5x15 (EQ-0) (bal=0,5m2) 21289
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
METRO obklad White 10x20 (EQ-0) (1bal=1m2) 13923
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
TORELLO Negro Brillo 2x30 (EQ-21) 21050
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
285 Kč
–5 %
LONDON Cream brillo 5x30 (EQ-22) 21077
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
221 Kč bez DPH
268 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
TORELLO Gris Claro 2x30 (EQ-21) 21048
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
Detailní popis produktu
- Značka EQUIPE
- Série METRO Equipe
- Rozměr 7,5x15 cm
- Materiál Keramika
- Povrch Mat
- Použití Obklad
- Balení obsahuje 0.5 m2
- Počet ks v balení 44
- Tloušťka 8 mm
- Hmotnost 11.9 kg
- Balení 1 ks
- Záruka 2 roky
Vysvětlivky
Matný povrch Matná glazura dlaždice.
Obklad lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY EQUIPE METRO 7,5X15 / 7,5X30 / 10X20 |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.9 kg |
| EAN: | 8435404932831 |
| Barva: | Mat |
| Tloušťka: | 8mm |
| Série: | METRO Equipe |
| Rozměr: | 7,5x15 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 11.9kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.