METRO obklad White 10x20 (EQ-0) (1bal=1m2) 13923
Kód: 13923Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
125 Kč
–5 %
TORELLO Gris Oscuro 2x15, (EQ-20) 21031
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
98 Kč bez DPH
118 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
TORELLO White Matt 2x30 (EQ-21) 21045_E
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Cream brillo 5x15 (EQ-21) 20190
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO obklad White 7,5x30 (EQ-0) (bal=1m2) 14246
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–40 %
TORELLO Cream Brillo 2x30 (EQ-21) 21047
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
82 Kč bez DPH
99 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Black Matt 5x15 (EQ-21) 21056
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
395 Kč
–6 %
JOLLY White 1,2X20 (EQ-24) 22062
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
307 Kč bez DPH
371 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
375 Kč
–6 %
JOLLY Dark Grey 1,2x20 22571_E
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
291 Kč bez DPH
352 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
375 Kč
–6 %
JOLLY Negro Brillo 1,2x20 22572_E
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
291 Kč bez DPH
352 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
TORELLO Negro Brillo 2x30 (EQ-21) 21050
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
TORELLO Rosso 2x30 (EQ-21) 21106
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO obklad Olive 7,5x15 (EQ-0) (bal=0,5m2) 21287
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
375 Kč
–6 %
JOLLY Light Grey 1,2x20 22064
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
291 Kč bez DPH
352 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO obklad White Matt 7,5x30 (EQ-0) (bal=1m2) 14247
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 395 Kč
–6 %
METRO obklad Rosso 7,5x15 (EQ-2) (bal=0,5m2) 14059
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 083 Kč bez DPH
1 311 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
285 Kč
–5 %
LONDON Rosso 5x30 (EQ-22) 21082
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
221 Kč bez DPH
268 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | EQUIPE | |
|---|---|---|
| Série | METRO Equipe | |
| Rozměr | 10x20 cm | |
| Materiál | Keramika | |
| Povrch | ||
| Použití | ||
| Balení obsahuje | 1.0 | |
| Počet ks v balení | 50 | |
| Tloušťka | 9 mm | |
| Hmotnost / m2 | 13.0 kg | |
| Balení | 1 ks | |
| EAN | 8435081484852 | |
| Taric | 69072300 | |
| Záruka | 2 roky |
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).
Samostatnou kapitolou jsou obklady typu patchwork a retro. Svým specifickým vzezřením je zákazníci buď milují, nebo nenávidí. Každopádně jsou a vždy budou perfektním doplňkem stylových interiérů a starých domů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY EQUIPE METRO 7,5X15 / 7,5X30 / 10X20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8435081484852 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 9mm |
| Série: | METRO Equipe |
| Rozměr: | 10x20 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 50 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.