METRO obklad Cream 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12737
Kód: 12737Související produkty
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–33 %
METRO obklad Light Grey 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 20759
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
653 Kč bez DPH
790 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO obklad Blue 7,5x15 (EQ-0) (bal=0,5m2) 21289
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Blanco brillo 5x15 (EQ-21) 20159
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
128 Kč bez DPH
155 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 395 Kč
–6 %
METRO obklad Rosso 7,5x15 (EQ-2) (bal=0,5m2) 14059
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 083 Kč bez DPH
1 311 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
TORELLO White Matt 2x30 (EQ-21) 21045_E
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
125 Kč
–5 %
TORELLO White Matt 2x15 (EQ-20) 21028
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
98 Kč bez DPH
118 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
125 Kč
–5 %
TORELLO Rosso 2x15 (EQ-20) 21033
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
98 Kč bez DPH
118 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Blanco mate 5x15 (EQ-21) 21052
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
285 Kč
–5 %
LONDON Gris Oscuro brillo 5x30 (EQ-22) 21079
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
221 Kč bez DPH
268 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
METRO obklad White 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12738
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 395 Kč
–6 %
METRO obklad Rosso 7,5x30 (EQ-2) (bal=1m2) 14251
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 083 Kč bez DPH
1 311 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO Dark Grey 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 20903
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
METRO obklad White 10x20 (EQ-0) (1bal=1m2) 13923
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Gris Oscuro Brillo 5x15 (EQ-21) 21055
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Rosso 5x15 (EQ-21) 21057
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO obklad White Matt 7,5x30 (EQ-0) (bal=1m2) 14247
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
Detailní popis produktu
| Objednací kód | 12737 |
|---|---|
| Značka | Equipe |
| Série | METRO 7,5x15 A 7,5x30 |
| Rozměry | 7,5x15 |
| Formát | Malý |
| Styl | Moderní, Patchwork |
| Barvy | Mix barev |
| Použití | Obklad |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Umístění | Koupelna, Kuchyň |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 11,900 kg |
Samostatnou kapitolou jsou obklady typu patchwork a retro. Svým specifickým vzezřením je zákazníci buď milují, nebo nenávidí. Každopádně jsou a vždy budou perfektním doplňkem stylových interiérů a starých domů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY EQUIPE METRO 7,5X15 / 7,5X30 / 10X20 |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.9 kg |
| EAN: | 8435404932619 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8mm |
| Série: | METRO Equipe |
| Rozměr: | 7,5x15 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 11.9kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.