METRO obklad Rosso 7,5x30 (EQ-2) (bal=1m2) 14251
Kód: 14251Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Rosso 5x15 (EQ-21) 21057
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
285 Kč
–5 %
LONDON Black Brillo 5x30 (EQ-22) 21080
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
221 Kč bez DPH
268 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO Dark Grey 7,5x30 (EQ-0)(bal.=1m2) 20904
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
375 Kč
–6 %
JOLLY Rosso 1,2x20 23327
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
291 Kč bez DPH
352 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Light Grey Brillo 5x15 (EQ-21) 21054
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
LONDON Blanco mate 5x15 (EQ-21) 21052
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO Dark Grey 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 20903
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
395 Kč
–6 %
JOLLY White 1,2X20 (EQ-24) 22062
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
307 Kč bez DPH
371 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
TORELLO Gris Oscuro 2x30 (EQ-21) 21049
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
TORELLO Negro Brillo 2x30 (EQ-21) 21050
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
128 Kč bez DPH
155 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
125 Kč
–5 %
TORELLO Negro Mate 2x15 (EQ-20) 21032
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
98 Kč bez DPH
118 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
METRO obklad White 7,5x30 (EQ-0) (bal=1m2) 14246
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
125 Kč
–5 %
TORELLO Gris Claro 2x15 (EQ-20) 21030
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
98 Kč bez DPH
118 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–40 %
TORELLO Cream Brillo 2x30 (EQ-21) 21047
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
82 Kč bez DPH
99 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
375 Kč
–6 %
JOLLY Negro Mate 1,2x20 23175
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
291 Kč bez DPH
352 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
285 Kč
–5 %
LONDON Cream brillo 5x30 (EQ-22) 21077
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
221 Kč bez DPH
268 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY EQUIPE METRO 7,5X15 / 7,5X30 / 10X20 |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.9 kg |
| EAN: | 8435081488287 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8.8mm |
| Série: | METRO Equipe |
| Rozměr: | 7,5x30 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 11.9kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.