NUBES keramické umyvadlo na desku 50x35cm, blush mat 978424
Kód: 978424Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO UMYVADLA NA DESKU |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| EAN: | 8057729350215 |
| Barva: | Červená/Růžová |
| Délka: | 160mm |
| Šířka: | 500mm |
| Série: | NUBES COLOR |
| Rozměr: | 50x16x35 cm |
| Instalace: | K postavení |
| Hloubka výrobku: | 350mm mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Značky: | GSI |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.