Obklad Polis Loft Design Loft Brick 6x25 (0030428)
Kód: 23014-2Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.24 kg |
| Barva: | Cihlová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 250 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| Série: | Polis Loft Design |
| Rozměr: | 6 x 25 |
| Balení: | 0,58 m² |
| Estetický vzhled: | Cihla |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Otěruvzdornost PEI4 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 0030428 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.