PORTOBELLO dlažba Gris 59x59 (bal=1,39m2) PTB014
Kód: PTB014Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
PORTOBELLO obklad Perla 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB003
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–33 %
PORTOBELLO obklad Perla Scala 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB007
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
653 Kč bez DPH
790 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–30 %
PORTOBELLO dlažba Blanco 59x59 (bal=1,39m2) PTB017
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
628 Kč bez DPH
760 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–33 %
PORTOBELLO obklad Gris Scala 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB008
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
653 Kč bez DPH
790 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–6 %
PORTOBELLO dlažba Topo 59x59 (bal=1,39m2) PTB012
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
850 Kč bez DPH
1 029 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–6 %
PORTOBELLO dlažba Perla 59x59 (bal=1,39m2) PTB013
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
850 Kč bez DPH
1 029 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–6 %
PORTOBELLO dlažba Beige 59x59 (bal=1,39m2) PTB011
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
850 Kč bez DPH
1 029 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
PORTOBELLO obklad Beige 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB001
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–33 %
PORTOBELLO obklad Blanco Scala 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB016
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
653 Kč bez DPH
790 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–33 %
PORTOBELLO obklad Beige Scala 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB005
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
653 Kč bez DPH
790 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
PORTOBELLO obklad Decorado Gris 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB010
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–33 %
PORTOBELLO obklad Topo 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB002
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
653 Kč bez DPH
790 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–33 %
PORTOBELLO obklad Gris 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB004
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
653 Kč bez DPH
790 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
PORTOBELLO obklad Decorado Beige 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB009
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–33 %
PORTOBELLO obklad Topo Scala 31,5x100 (bal=1,26m2) PTB006
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
653 Kč bez DPH
790 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLAD/DLAŽBA PORTOBELLO 31,5X100 / 59X59 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20.96 kg |
| EAN: | 8435161348326 |
| Barva: | Mat |
| Tloušťka: | 9mm |
| Série: | PORTOBELLO |
| Rozměr: | 59x59 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.39m2 |
| Hmotnost / m2: | 20.96kg |
| Charakter: | Rektifikovaná, Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Materiál: | Keramika |
| ? Otěruvzdornost: | PEI IV |
| Počet ks vbalení: | 4 |
| Použití: | Dlažba |
| Značky: | UNDEFASA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.