RETRO bidet stojící 38,5x60cm, černá mat 102031
Kód: 102031Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
29 940 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, černá-chrom WCSET33-RETRO-SO
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
21 279 Kč bez DPH
25 748 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
14 490 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, černá mat 104731
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
10 298 Kč bez DPH
12 461 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
10 690 Kč
–14 %
RETRO nádržka vysoká, černá mat 108031
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 598 Kč bez DPH
9 193 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 190 Kč
–14 %
RETRO keramická konzole pro umyvadlo 105001, 1 ks, černá mat 107931
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 688 Kč bez DPH
4 463 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
9 590 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, černá mat 103331DX
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 816 Kč bez DPH
8 247 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 890 Kč
–14 %
RETRO WC kombi mísa 38,5x72cm, spodní odpad, černá mat 101231
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
12 004 Kč bez DPH
14 525 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 890 Kč
–14 %
RETRO WC kombi mísa 38,5x72cm, zadní odpad, černá mat 101331
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 004 Kč bez DPH
14 525 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
13 890 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 50x41cm, černá mat 103131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
9 872 Kč bez DPH
11 945 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
14 490 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, 3 otvory, černá mat 104731-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
10 298 Kč bez DPH
12 461 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 190 Kč
–14 %
RETRO bidet závěsný 38x52cm, černá mat 102631
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
11 507 Kč bez DPH
13 923 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
31 890 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, černá mat 105031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
22 665 Kč bez DPH
27 425 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
12 790 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, 3 otvory, černá mat 104631-3
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
9 090 Kč bez DPH
10 999 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
13 890 Kč
–14 %
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 62x45,5cm, černá mat 103031
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
9 872 Kč bez DPH
11 945 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 190 Kč
–14 %
RETRO WC mísa stojící, 38,5x59cm, zadní odpad, černá mat 101131
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
11 507 Kč bez DPH
13 923 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
29 940 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
21 279 Kč bez DPH
25 748 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KERASAN RETRO SANITÁRNÍ KERAMIKA ČERNÁ MAT |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22.05 kg |
| EAN: | 8388777321606 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 410mm |
| Šířka: | 385mm |
| Série: | RETRO KERASAN |
| Rozměr: | 38,5x41x60 cm |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 600mm mm |
| Tvar: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Montážní sada |
| Materiál: | Keramika |
| Značky: | KERASAN |
SALECODE:RETRO3:3:%
10 190 Kč
–14 %
RETRO bidet stojící 38,5x60cm, bílá 102001
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
7 242 Kč bez DPH
8 763 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.