Retro dlažba Elios D_Esign Evo Decoro Senape 20x20 Mix (079D540)
Kód: 44723Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DLAŽBA ELIOS D_ESIGN EVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.79 kg |
| Barva: | Matný, Béžová, Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Série: | Elios D_Esign |
| Rozměr: | 20 x 20 |
| Styl: | Retro |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,2 m² |
| Estetický vzhled: | Dekor, Patchwork, Retro, Vzory |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 079D540 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.