RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, 3 otvory, bílá 104701-3
Kód: 104701-3Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€297,07
–14 %
RETRO univerzálny keramický stĺp k umývadlám 56,69,73 107001
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€211,12 bez DPH
€255,46
SALECODE:RETRO3:3:%
€1 018,34
–14 %
RETRO keramické dvojumyvadlo 120cm, bílá 104801
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€723,76 bez DPH
€875,75
SALECODE:RETRO3:3:%
€150,37
–14 %
RETRO WC sedátko, bílá/chrom 109001N
Dodanie do 14 dní
€106,86 bez DPH
€129,30
SALECODE:RETRO3:3:%
€240,02
–14 %
RETRO nádržka na WC kombi 108101
Dodanie do 14 dní
€170,58 bez DPH
€206,40
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€788,92
–14 %
RETRO WC kombi, spodný odpad, biela-bronz WCSET13-RETRO-SO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie do 14 dní
€560,73 bez DPH
€678,48
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€771,80
–14 %
RETRO WC kombi, spodný odpad, biela-chróm WCSET01-RETRO-SO
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Dodanie do 14 dní
€548,54 bez DPH
€663,73
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,72
–14 %
RETRO WC sedátko, bílá/bronz 109301N
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie do 14 dní
€158,99 bez DPH
€192,38
SALECODE:RETRO3:3:%
€264,47
–14 %
RETRO WC sedátko Soft Close, bílá/bronz 108601N
Dodanie do 14 dní
€187,95 bez DPH
€227,42
SALECODE:RETRO3:3:%
€337,82
–14 %
RETRO keramické umývadlo 55x45cm, 3 otvory, biela 104501-3
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
Akcia
SALECODE:RETRO3:3:%
€386,72
–47 %
RETRO keramické umývadlo 62x45, 5cm, zápustné, 3 otvory, biela 103001-3
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom - ihneď na odoslanie
€168,05 bez DPH
€203,34
SALECODE:RETRO3:3:%
€374,49
–14 %
RETRO WC sedátko Soft Close, černá mat/chrom 108831N
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€266,16 bez DPH
€322,05
SALECODE:RETRO3:3:%
€435,62
–14 %
RETRO WC kombi misa 38,5x41x72cm, spodný odpad 101201
Dodanie do 14 dní
€309,60 bez DPH
€374,61
SALECODE:RETRO3:3:%
€415,24
–14 %
RETRO WC misa stojaca, 38,5x45x59cm, zadný odpad 101101
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€295,12 bez DPH
€357,09
SALECODE:RETRO3:3:%
€174,82
–14 %
RETRO keramické nohy k umývadlu 105001, rovné, 1 ks 108301
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€124,24 bez DPH
€150,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€390,79
–14 %
RETRO WC sedátko Soft Close, ořech/chrom 108840
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€277,74 bez DPH
€336,06
SALECODE:RETRO3:3:%
€96,17
–13 %
EGO-FLO-CENTO-RETRO splachovacia súprava, chróm 750990
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€68,36 bez DPH
€82,72
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | KERASAN RETRO SANITÁNA KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 25.46 kg |
| EAN: | 8590913893063 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 730mm |
| Séria: | RETRO KERASAN |
| Rozmer: | 73x54 cm |
| Inštalácia: | Nástenná-skrutky |
| Štýl: | Retro |
| Hĺbka výrobku: | 540mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 3 otvory |
| Prepad: | ÁNO |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Značky: | KERASAN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.