RIVIERA Liso Altea Blue 20x20 (bal = 1,20m2) ADRI1014
Kód: ADRI1014Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
RIVIERA Liso Cadaques Gray 20x20 (bal = 1,20m2) ADRI1005
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Rodas Blue 10x15 (bal = 1,34m2) ADRI1030
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€89,45
–6 %
RIVIERA Liso Altea Blue 10x15 (bal = 1,34 m2) ADRI1015
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€69,48 bez DPH
€84,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Niza Blue 10x10 (bal = 1,20m2) ADRI1016
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€14,47
–5 %
RIVIERA Angulo Rodapia Lido White ADRI5098
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€11,25 bez DPH
€13,61
SALECODE:RETRO3:3:%
€89,45
–6 %
RIVIERA Liso Altea Blue 10x10 (bal = 1,20m2) ADRI1013
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€69,48 bez DPH
€84,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€7,95
–6 %
RIVIERA Cubrecanto Lido White 2,5x20 ADRI5018
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€6,17 bez DPH
€7,46
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Rimini Green 10x10 (bal = 1,20m2) ADRI1025
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€73,15
–6 %
RIVIERA Liso Monaco Red 20x20 (bal = 1,20m2) ADRI1020
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€56,81 bez DPH
€68,74
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Lido White 10x10 (bal = 1,20m2) ADRI1022
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Niza Blue 10x15 (bal = 1,34 m2) ADRI1018
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€73,15
–6 %
RIVIERA Liso Santorini Blue 20x20 (bal = 1,20m2) ADRI1011
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€56,81 bez DPH
€68,74
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
RIVIERA Liso Malvarrosa 20x20 (bal = 1,20m2) ADRI1002
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Malvarrosa 10x15 (bal = 1,34 m2) ADRI1003
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Cadaques Gray 10x15 (bal = 1,34 m2) ADRI1006
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Lido White 10x15 (bal = 1,34 m2) ADRI1024
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLADY RIVIERA 10X10 / 10X15 / 20X20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 12.542 kg |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 8mm |
| Séria: | RIVIERA |
| Rozmer: | 20x20 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1.2m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.5416kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 30 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | ADEX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.