SLEZÁK RAV COLORADO Držák kartáčků skleněný, Zlatá - lesklá COA0202Z
Kód: COA0202ZSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 476 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák ručníků 643, mm, Zlatá - lesklá COA0701/60Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 000 Kč bez DPH
1 210 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
496 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Věšáček, Zlatá - lesklá COA0100Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
336 Kč bez DPH
407 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 210 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
820 Kč bez DPH
992 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 525 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička skleněná 600 mm, Zlatá - lesklá COA0900/60Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 033 Kč bez DPH
1 250 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 452 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák ručníků 493, mm, Zlatá - lesklá COA0701/45Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
984 Kč bez DPH
1 191 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 041 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
705 Kč bez DPH
853 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 093 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Mýdlenka drátěná, Zlatá - lesklá COA0301Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
740 Kč bez DPH
896 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 009 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá - lesklá COA0801Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 361 Kč bez DPH
1 647 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
847 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Kruh na ručníky, Zlatá - lesklá COA0104Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
574 Kč bez DPH
695 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 452 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička skleněná 300 mm, Zlatá - lesklá COA0900/30Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
984 Kč bez DPH
1 191 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
532 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Věšáček 55 mm - 2 ks, Zlatá - lesklá COA0103/55Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
361 Kč bez DPH
437 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 476 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá - lesklá COA0303Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 000 Kč bez DPH
1 210 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
321 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá - lesklá COA0103/30Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
217 Kč bez DPH
263 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
726 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák kartáčků skleněný, Zlatá - lesklá COA0201Z
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání obvykle 7–10 dnů
492 Kč bez DPH
595 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 186 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO WC štětka, skleněná miska, Zlatá - lesklá COA0500Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
803 Kč bez DPH
972 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
641 Kč
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Věšáček dvojitý, Zlatá - lesklá COA0102Z
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání obvykle 7–10 dnů
435 Kč bez DPH
526 Kč
Detailní popis produktu
Klasický držák se dvěmi pískovanými skleničkami se skvěle hodí ke všem umyvadlům. Skleničky vám každý den zpříjemní osobní hygienu.
- povrchová úprava PVD
- držák kartáčků je vyroben z mosazi s povrchovou úpravou zlatá - kartáčovaná
- sklenice jsou z pískovaného skla
- pro držák kartáčků je potřebná montáž vrtáním
Záruka:
- 15 let na funkčnost
- 15 let na pískované sklo
- 6 let na povrchovou úpravu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SLEZÁK RAV COLORADO ZLATÁ LESKLÁ – RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 8595163560574 |
| Barva: | Zlatá lesklá |
| Šířka: | 255, 255 cm |
| Série: | Colorado |
| Hloubka výrobku: | 145 mm |
| Hloubka: | 145 cm |
| Váha brutto: | 0,79 |
| Výška: | 115, 115 cm |
| Celní kód: | 70139900 |
| Rozměr balení: | 145 x 115 x 255 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,65 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.