SLEZÁK RAV MORAVA RETRO Držák ručníku 550, 5 mm, Stará mosaz (Bronz) MKA0701/40SM
Kód: MKA0701/40SMSouvisející produkty
Retro mosaz držák ručníků 650,5mm
Retro kruh na ručníky mosaz
Slezák-Rav Morava mosaz retro polička skleněná délka 500mm
Retro mosaz držák ručníků 550,5mm
Slezák-Rav Morava mosaz držák kartáčků - keramika MKA0201SM
Morava mosaz retro držák toaletního papíru s krytem
Morava mosaz retro dávkovač tekutého mýdla - keramická
Morava mosaz retro držák toaletního papíru
Morava mosaz retro wc štětka - miska keramická
Retro věšáček mosaz
Retro věšáček trojitý mosaz
Retro Morava mosaz mýdlenka keramická
Detailní popis produktu
Retro mosaz držák ručníků 400,5mm
hloubka 78,5mm
výška 59,5mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SLEZÁK-RAV MORAVA STARÁ MOSAZ - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8595163545250 |
| Barva: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Povrch: | Lesklý |
| Šířka: | 100, 100 cm |
| Série: | Morava |
| Rozměr: | 550,5 mm |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Materiál: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,65 |
| Výška: | 420, 420 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 70 x 420 x 100 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,49 |
Retro chrom držák ručníků 400,5mm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.