SLEZÁK RAV NIL - Sprchový set s baterií, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL181.5/1ZRK
Kód: NL181.5/1ZRKDetailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová nástěnná se sprchou a pevným držákem.
- povrchová úprava PVD
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502
- součástí balení této baterie je:
- antivápenná sprcha PS0060ZRK
- sprchová kovová dvouzámková hadice MH1505ZRK - délka 150 cm
- pevný kovový držák MD0904ZRK
Baterie sprchová Nil se vyrábí pouze v rozteči 150 mm.
Tuto baterii lze kombinovat s vanovými a sprchovými bateriemi ze série NIL ZLATÁ RŮŽOVÁ - KARTÁČOVANÁ SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
- na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO SPRCHOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.63 kg |
| EAN: | 8595163599673 |
| Barva: | Zlatá růžová kartáčovaná |
| Šířka: | 164, 164 cm |
| Série: | Nil |
| Rozměr: | 150 mm |
| Ovládání: | Pákové |
| Typ umístění: | Nástěnná |
| Hloubka výrobku: | 93 mm |
| Povrchová úprava: | PVD |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ baterie: | Sprchová |
| Délka sprchové hadice: | 1500 |
| Hloubka: | 93 cm |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr sprchy: | 100 |
| Průtok vody ze sprchy: | 9 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Úspora vody: | 40% |
| Úspora vody se sprchou: | 40 |
| Váha brutto: | 1,63 |
| Výška: | 315, 315 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Průtok vody l/min: | 9.5 |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým setem |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 1,42 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀110 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.