SLEZÁK RAV NIL - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá - kartáčovaná NL182.5/7-61ZK
Kód: NL182.5/7-61ZK-2Detailní popis produktu
SLEZÁK RAV NIL je sprchový systém s vodovodní baterií v barevném provedení zlatá - kartáčovaná. Tento sprchový komplet se vyznačuje kvalitním mosazným tělem a odolným PVD povrchem pro dlouhodobou ochranu. Sestava obsahuje jak výškově nastavitelnou tyč, tak pětifunkční ruční sprchu pro pohodlné používání.
Specifikace:
Barva/povrch: Zlatá - kartáčovaná
Materiál: Mosaz
Montáž: Nástěnná
Rozměr: 106 cm
Rozteč: 15 cm
Obsah setu: Baterie, hlavová sprcha, ruční sprcha, hadice, sprchová tyč
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO SPRCHOVÉ SETY / SLOUPY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.39 kg |
| EAN: | 8595163599789 |
| Barva: | PVD, Zlatá kartáčovaná |
| Šířka: | 410, 410 cm |
| Série: | Nil |
| Rozměr: | 150 mm |
| Ovládání: | Pákové |
| Typ umístění: | Nástěnná |
| Hloubka výrobku: | 140 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ baterie: | Sprchová |
| Hloubka: | 140 cm |
| Materiál: | Mosaz |
| Přepínač vody: | Keramický MD0629ZK |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Úspora vody: | 40% |
| Váha brutto: | 4,39 |
| Výška: | 1060, 1060 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Kód sprchové hadice: | MH1505ZK |
| Kód sprchy ruční: | PS0009ZK |
| Průtok vody l/min: | 9.5 |
| Rozměr balení: | 140 x 1060 x 410 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým kompletem a hlavovou sprchou |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 3,27 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | 1/2'' |
| dalsiprodukty: | KA3502, SD0049ZK, MD0629ZK, PS0060ZK, PS0061ZK, MD0763ZK, MH1505ZK, KR3535ZK |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.