SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá - kartáčovaná SK0109-1ZK
Kód: SK0109-1ZKDetailní popis produktu
Sprchový komplet obsahuje:
- plastová antivápenná sprcha 5-ti polohová PS0009ZK
- sprchová kovová hadice MH1305ZK - délka 130 cm
- kovový držák ruční sprchy pevný MD0904ZK
- povrchová úprava: zlatá kartáčovaná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO RUČNÍ SPRCHY, HADICE, DRŽÁKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8596700004247 |
| Barva: | Zlatá kartáčovaná |
| Šířka: | 170, 170 cm |
| Hloubka výrobku: | 90 mm |
| Povrchová úprava: | PVD |
| Hloubka: | 90 cm |
| Váha brutto: | 0,56 |
| Výška: | 220, 220 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1300 |
| Rozměr balení: | 90 x 220 x 170 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| Typ produktu: | Sprchový program |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 0,44 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀100 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
| Material: | Mosaz/Plast |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.