SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá lesklá SK0108-1Z
Kód: SK0108-1ZPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE ZLATÁ LESKLÁ |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| EAN: | 8595163595972 |
| Farba: | PVD, Zlatá lesklá |
| Šírka: | 185 cm |
| Hĺbka: | 70 cm |
| Materiál: | Mosadz/Plast |
| Výška: | 215 cm |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1300 |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 1 |
| Typ produktu: | Sprchový program |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀30xL210 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.