SLEZÁK RAV TERMOSTATICKÁ - Sprchová baterie, Zlatá Růžová - lesklá TRM80.5ZRL
Kód: TRM80.5ZRLDetailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová nástěnná termostatická.
Povrchová úprava PVD
- připojení na sprchovou hadici 1/2"
Baterie sprchová termostatická se vyrábí pouze v rozteči 150 mm.
Tuto baterii lze kombinovat s bateriemi ze série TERMOSTATICKÉ baterie SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
- na kartuši - 2 roky
- na povrchovou úpravu - 6 let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO SPRCHOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| EAN: | 8595163548008 |
| Barva: | PVD, Zlatá růžová lesklá |
| Šířka: | 155, 155 cm |
| Rozměr: | 150 mm |
| Ovládání: | Termostatické |
| Typ umístění: | Nástěnná |
| Hloubka výrobku: | 70 mm |
| Typ kartuše: | termostatická, KA4015, KA0501 |
| Typ baterie: | Sprchová |
| Hloubka: | 70 cm |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 1,62 |
| Výška: | 290, 290 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 75 x 290 x 155 mm |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,39 |
| Material: | Mosaz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.