SLEZÁK RAV Výpusť, Nikl - kartáčovaná MD0484IN
Code: MD0484INProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WASTES |
|---|---|
| Weight: | 0.33 kg |
| EAN: | 8596700007057 |
| Color: | Nikl - kartáčovaná |
| Width: | 100, 100 cm |
| Product depth: | 80 mm |
| Surface treatment: | Lak |
| Hloubka: | 80 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,33 |
| Výška: | 155, 155 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 110 x 85 x 85 mm |
| Typ produktu: | Sifon, výpusť, ventil |
| Váha netto: | 0,3 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.