SLEZÁK RAV WC štětka, Zlatá růžová - kartáčovaná ND A0500-2ZRK
Kód: ND A0500-2ZRKDetailní popis produktu
WC štětka - černý kartáč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO KARTÁČE NA WC |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8595163510562 |
| Barva: | Zlatá růžová kartáčovaná |
| Šířka: | 80, 80 cm |
| Hloubka výrobku: | 80 mm |
| Povrchová úprava: | PVD |
| Hloubka: | 80 cm |
| Váha brutto: | 0,22 |
| Výška: | 310, 310 cm |
| Celní kód: | 96039091 |
| Rozměr balení: | 80 x 310 x 80 mm |
| Váha netto: | 0,15 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.