SLEZÁK RAV ZAMBEZI - Dřezová baterie, Zlatá - kartáčovaná ZA007.0/7ZK
Kód: ZA007.0/7ZKDetailní popis produktu
Dřezová baterie SLEZÁK RAV Zambezi s otočným ústím představuje elegantní a funkční řešení pro moderní kuchyně. Její exkluzivní zlatá kartáčovaná povrchová úprava s technologií PVD zajistí vysokou odolnost a dlouhotrvající lesk.
Specifikace
- Barva/Povrch: Zlatá - kartáčovaná (PVD)
- Materiál: Mosaz
- Montáž: Stojánková
- Výška baterie: 26.2 cm
- Vlastnosti: Pákové ovládání, keramická kartuše (Ø 40 mm), otočné ramínko s perlátorem Neoperl
Tato baterie ze série Zambezi je vybavena spolehlivou keramickou kartuší o průměru 40 mm a perlátorem od renomované firmy Neoperl, který zajišťuje optimální průtok vody. Díky svému designu a provedení se dokonale hodí k ostatním umyvadlovým, vanovým a sprchovým bateriím ze série ZAMBEZI SLEZÁK RAV.
Záruka
- Těsnost odlitku (tělo baterie): 10 let
- Kartuše a povrchová úprava: 6 let
- Na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DŘEZOVÉ BATERIE |
|---|---|
| EAN: | 8595163596115 |
| Barva: | Zlatá - kartáčovaná |
| Délka: | 423 |
| Šířka: | 238 |
| Série: | Zambezi |
| Rozměr: | 3,8" |
| Ovládání: | Pákové |
| Typ umístění: | Stojánková |
| Hloubka výrobku: | 81 mm |
| Povrchová úprava: | PVD |
| Typ kartuše: | Keramická, 40 mm KA4002 |
| Typ baterie: | Dřezová |
| Materiál: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Výška baterie: | 262 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 81 x 423 x 238 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.