ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Kód: UT042GSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€310,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL287.3ZK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€210,51 bez DPH
€254,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€537,49
–20 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, posuvný držák sprchy, zlato mat CM042GB-02
Na objednávku, dodanie za 2-3 mesiace
€352,33 bez DPH
€426,32
SALECODE:RETRO3:3:%
€839,04
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€596,33 bez DPH
€721,56
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,15
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041TG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€129,45 bez DPH
€156,64
SALECODE:RETRO3:3:%
€199,27
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, páčka kryštál, chróm KI42KC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€141,61 bez DPH
€171,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€134,07
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, chróm KI41KC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€95,27 bez DPH
€115,28
SALECODE:RETRO3:3:%
€622,25
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044TG
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€442,26 bez DPH
€535,13
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,37
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) L483LSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€126,98 bez DPH
€153,64
SALECODE:RETRO3:3:%
€121,84
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 1 výstup, biela páčka, chróm KI41BC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€86,59 bez DPH
€104,77
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€325,59
–14 %
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato PY42/17
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€231,40 bez DPH
€279,99
SALECODE:RETRO3:3:%
€300,33
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€213,45 bez DPH
€258,27
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€3 577,14
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava zlatá 24235202OR
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€2 217,24 bez DPH
€2 682,86
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€329,67
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, nikel SET305-108
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€234,30 bez DPH
€283,50
SALECODE:RETRO3:3:%
€138,14
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KI42C
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€98,17 bez DPH
€118,79
SALECODE:RETRO3:3:%
€845,15
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045VG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€600,67 bez DPH
€726,81
SALECODE:RETRO3:3:%
€500,81
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový set VEO zlatá broušená BABPVBZ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Naskladnenie do 2 týždňov od objednania
€372,50 bez DPH
€450,73
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.882 kg |
| EAN: | 8590913988547 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 180mm |
| Šírka: | 180mm |
| Séria: | ULTRAMIX |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 2ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.