ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
Kód: UT043VGSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, zlato SET305-105
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 389 Kč bez DPH
7 731 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
13 032 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz MK486KSM
Dodání obvykle 7–10 dnů
8 831 Kč bez DPH
10 686 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 490 Kč
–14 %
KIRKÉ WHITE podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, bílá páčka, zlato KI42BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 902 Kč bez DPH
4 721 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč
–14 %
SPY podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, zlato PY42/17
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 679 Kč bez DPH
6 871 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
12 790 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz MK586KSM
Dodání obvykle 7–10 dnů
8 668 Kč bez DPH
10 488 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 540 Kč
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 226 Kč bez DPH
3 904 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 290 Kč
–14 %
ANTEA podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, chrom/zlato SET305-102
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 470 Kč bez DPH
5 409 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 844 Kč
–18 %
Slezák Rav Labe Retro - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Chrom L583L
Skladem u dodavatele (3-7dní)
1 927 Kč bez DPH
2 332 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
6 690 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, páčka krystal, zlato KI42KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 290 Kč
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 181 Kč bez DPH
6 269 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 390 Kč
–14 %
KIRKÉ WHITE podomítková sprchová retro baterie, 1 výstup, bílá páčka, zlato KI41BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 120 Kč bez DPH
3 775 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 433 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL286KZK
Dodání obvykle 7–10 dnů
3 682 Kč bez DPH
4 455 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 114 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL283LZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
2 788 Kč bez DPH
3 373 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 623 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL287.3Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
5 166 Kč bez DPH
6 251 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 623 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL287.3ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
5 166 Kč bez DPH
6 251 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 790 Kč
–14 %
KIRKÉ WHITE podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, bílá páčka, chrom KI42BC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 693 Kč bez DPH
3 259 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO PODOMÍTKOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 3.142 kg |
| EAN: | 8590913993343 |
| Barva: | Zlato mat |
| Délka: | 190mm |
| Šířka: | 190mm |
| Série: | ULTRASAN |
| Instalace: | Podomítková |
| Ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 3ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.